app.title

Profesijné vzdelávanie architektov

Späť na všetky podujatia

Metro / ROCK Line 2024

Účastníci konferencie Metro ON / ROCK Line 2024, sa v AquaCity Poprad v dňoch 20-21.6.2024 dozvedia, ako navrhnúť inteligentné štvrte a budovy, aby spĺňali tie najvyššie kritériá komfortného, bezpečného a efektívneho bývania a života v nich. 

Tento ročník bude zameraný na SMART infraštruktúru, ktorá onedlho prepojí všetko okolo nás nie len v mestách, ale i budovách. Tradične nebudú chýbať ani najnovšie výdobytky technológií v telco a smart-city sfére, no tentoraz zažijeme mierne odlišný formát eventu. V panelových diskusiách a jednotlivých blokoch vystúpia lídri v oblasti návrhu celých rezidenčných oblastí a budov, architektonických inovácií a smart infraštruktúry (Internet of Energy, elektromobilita...). Ukážeme si taktiež prípadové štúdie už zrealizovaných projektov a využitia AI v praxi. V špeciálnom bloku získate detailné informácie o tom, ako nám dáta pomáhajú pri vylepšovaní nových, ale i existujúcich projektov.

Programom nás budú sprevádzať aj významní hostia z oblasti vedy (SAV) & architektúry (SKA). Našim cieľom je prepájať vedecké poznatky o nových zdrojoch energie, inteligentných budovách a (re)dizajne celých štvrtí ako i efektívnych riešeniach Smart City & Smart Building.

Detailný program si môžete pozrieť na web stránke https://metroonline.sk/

Podujatie na FB

Podujatie je zaradené do PVA (C, 5 kreditov)
Zľavový kod na 50% z poplatku pre členov a členky - bude zaslaný v emaile Informácie SKA 5/2024 (29. 5. 2024).

Za uvedené informácie zodpovedá organizátor

Prednášajúci:
https://metroonline.sk/recnici/
Koná sa 20.06.2024 o 10:00 hodine
Miesto konania: AquaCity Poprad
Na toto podujatie sa už nie je možné prihlásiť.