app.title

Profesijné vzdelávanie architektov

Späť na všetky podujatia

INTEBOLD festival

INTEBOLD festival Bratislava si kladie za cieľ poskytnúť účastníkom možnosť vzdelávať sa od najlepších a inšpirovať z rôznych perspektív interiérového dizajnu a architektúry. Festival otvorí témy dizajnu orientovaného na človeka, o zmenách v prístupoch a lokálnych kontextoch. Počas dvoch super dní budú mať účastníci možnosť zapojiť sa do interaktívnych prednášok a prezentácií, kde si rozšíria svoje vedomosti a získajú nové poznatky od medzinárodných aj domácich rečníkov. Takisto zažijú skvelý networking a atmosféru ceremoniálu s vyhlásením víťazov INSAID AWARDS.

Slovenská komora udelila nad podujatím zíštitu a zaradila ho do PVA (B, 10 kreditov).

Za uvedené informácie zodpovedá organizátor.

Prednášajúci:
Graeme Brooker (UK) - Interiérový dizajnér, autor mnohých kníh a publikácií o interiérovom dizajne, zakladateľ a vedúci Katedry interiérového dizajnu na najprestížnejšej vysokej škole umenia na svete Royal College of Art v Londýne.

René Pier (DE) - Oceňovaný interiérový architekt v oblasti spa, hotelierstva, scénografie a produktového dizajnu. Inovátor a spíker. Neustále otvára a rozvíja medzinárodnú interdisciplinárnu diskusiu.

Architekti BKPŠ (SK) - Architekti Pavel Paňák a Martin Kusý majú bohatú architektonickú a pedagogickú prax. Vo svojej tvorbe sa venujú od drobnej intervencii až po generálneho projektanta. Sú autormi Slovenského národného divadla alebo rekonštrukcie Slovenskej národnej galérie.

René Baďura (SK) - Dizajnér, vysokoškolský pedagóg, autor publikácií, prednášok a článkov o dizajne. Pôsobí na Technickej univerzite vo Zvolene ako vedúci na Katedre dizajnu nábytku a interiéru. Má za sebou výstavy, študijné pobyty, stáže, prednáškové cykly a viedol workshopy v zahraničí.

Magnus Wästberg (SE) - Špecialista na osvetlenie a vizionár v oblasti dizajnu, ktorý od roku 2008 spôsobuje revolúciu v globálnej výrobe svietidiel.

Michal Pastier (SK) - Spoluzakladateľ a kreatívny riaditeľ hybridnej agentúry zameranej na dlhodobú efektivitu v komunikácii Darwin & the Machines a brandingovej agentúry GoBigName. Vo výbere Forbes 30 pod 30.

Zuzana Brunner (SK) - Svoju vášeň pre textílie, záľubu v šití a túžbu kreatívne vytvárať interiéry pretavila do úspešného biznisu. Na svojom konte má množstvo náročných bytových i nebytových realizácií so širokým portfóliom prestížnych klientov.

Martin Jelínek (SK) - Zakladateľ a výkonný riaditeľ jazykového inštitútu Bright House. Renomovaný lektor a tréner komunikácie, ktorý sa špecializuje na prezentačné a medzikultúrne zručnosti.

Sylvia Ciulis (SK) - návrhárka a znalkyňa slovenských ľudových ornamentov, ktoré pretavuje do produktového dizajnu
a ďalší
Koná sa 20.10.2023 o 08:00 hodine
Miesto konania: Design Factory, Námestie pri sýpke 1, Jarovce
Na toto podujatie sa už nie je možné prihlásiť.